Hôrka

Hôrka je jedným z najvýznamnejších stredísk Zemplínskej šíravy. Od Michaloviec je vzdialená 8 km. Rozloha strediska je 15 ha. Stredisko Hôrka je typické najkrajšími pieskovými a štrkopieskovými plážami, je tu sústredená ponuka služieb, kultúrnych a športových zariadení.
V stredisku sa nachádza hlavné Informačné centrum, prístav osobnej lodnej dopravy, veľký športový areál so 4 tenisovými kurtami, ihriskom plážového volejbalu, streetbalu, minifutbalu, minigolfu a detským ihriskom.

V stredisku Hôrka sa nachádza Hipocentrum s ponukou výuky jazdenia, vychádzkového jazdenia a jazdy v koči, nachádza sa tu prírodná galéria drevených plastík. Svoje sídlo tu má Yacht klub s ponukou výuky jachtingu a iných vodných športov, s ponukou okružných plavieb.

Stredisko Hôrka je centrom zábavy a nočného života s rozmanitou ponukou diskoték a hudobných predstavení. Svoju tradíciu si budujú stále podujatia ako Folklórny festival Zemplína, Šíravské vodné hry a Zraz Sveta motocyklov.

Z autokempingov je ATC *** A – Hôrka najlepšie vybaveným autokempingom Zemplínskej šíravy s kuchynkami, plynovými sporákmi a kuchynskými linkami - sprchami s teplou vodou v tichom prostredí na úpätí lesoparku Vysoká Hôrka.

Kto je on-line

Práve tu je 3 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Nachádzaš sa tu: Hlavná stránka Hôrka